fbpx Skip to main content

Çekmeköy Kliniği

Dişçim İstanbul Çekmeköy Taşdelen Şubesi, 2014 yılında kurulurken amacımız uzun saatler açık kalan ve güler yüzlü, samimi yaklaşımla diş hekimliğine yeni bir soluk getiren bir klinik ortamı yaratmaktı. Çekmeköy’deki ilk şubemizde genç ve dinamik ekibimizle sizlerle hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz. Hızla büyüyor ve sizlere daha iyi hizmet edebilmek için yenilikleri takip ediyoruz.

Çekmeköy’de güvenilir bir klinik için siz de Dişçim İstanbul kalitesiyle tanışın. Çekmeköy implant, lamina diş, pembe estetik, zirkonyum diş kaplama gibi hizmetler başta olmak üzere aynı zamanda diş hekimliği konusunda da profesyonel sağlık hizmetlerimizle hemen tanışın!

Çekmeköy’de Bir Günde İmplant

Bir günde implant tedavisi, Çekmeköy’deki şubemizde! Kadıköy ve Nişantaşı’ndan hariç olarak kurulduğu Çekmeköy şubesinde de hizmet veren Dişçim İstanbul, bir günde implant konusunda başarılı diş hekimlerimiz ile sizlerle. Dişçim İstanbul kalitesiyle tanışmak ve Çekmeköy’ün yetenekli diş hekimleri ile ağız sağlığınızı güvence altına almak için hemen bize ulaşın.

Fotoğraf Arşivi