fbpx

Kadıköy Hekimlerimiz

Diş Hekimi İstanbul – Dişçim İstanbul’un genç ve yetkin diş hekimleri ile tanışın. Çekmeköy, Nişantaşı, Kadıköy ve Bakırköy’deki şubelerimize bekliyoruz.

Kemal Sönmez

Kemal Sönmez

Diş Hekimi

Yeditepe üniversitesi mezunu hekimimizden bütün uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Kitesurf, snowboard gibi aksiyon sporlarını sever.

Anı Türköz

Anı Türköz

Diş Hekimi

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesinde, doktorasını Ankara Ünivesitesinde tamamlayan Ortodonti uzmanımız seyahat etmeyi, dalış yapmayı, doğa yürüyüşleri ve tenis oynamayı sever.

VOLKAN ÖZBALÇIK

VOLKAN ÖZBALÇIK

Diş Hekimi

Kanal tedavisi ve kompozit dolgular konusunda uzman olan hekimimiz Bülent Ecevit Üniversite’nden mezundur. Yüzme, film izleme ve tenis oynamayı sever.

EZGİ EKİNCİ

EZGİ EKİNCİ

Diş Hekimi

 Marmara üniversitesinden mezun olan hekimimiz kanal tedavisi konusunda uzmandır yürümeyi, kitap okumayı, film izlemeyi çok sever.

Mehmet Mertcan Genç

Mehmet Mertcan Genç

Diş Hekimi

İstanbul üniversitesinden mezun olan hekimimiz cerrahi uygulamalar alaninda bilgilidir. Basketbol oynamayı, ekstrem sporları yapmayı,kamp yapmayı,gezmeyi cok sever.

Diş Hekimi İstanbul – Dişçim İstanbul’un genç ve yetkin diş hekimleri ile tanışın. Nışantaşı, Çekmeköy, Kadıköy ve Bakırköy’deki şubelerimize bekliyoruz.

Sohbet Aç