Hekimlerimiz

Diş Hekimi İstanbul – Dişçim İstanbul’un genç ve yetkin diş hekimleri ile tanışın. Çekmeköy, Nişantaşı ve Kadıköy’deki şubelerimize bekliyoruz.

Kemal Sönmez

Kemal Sönmez

Diş Hekimi

Yeditepe üniversitesi mezunu hekimimizden bütün uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Kitesurf, snowboard gibi aksiyon sporlarını sever.
Anı Türköz

Anı Türköz

Diş Hekimi

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesinde, doktorasını Ankara Ünivesitesinde tamamlayan Ortodonti uzmanımız seyahat etmeyi, dalış yapmayı, doğa yürüyüşleri ve tenis oynamayı sever.

Büşra ÇAĞIRICI

Büşra ÇAĞIRICI

Diş Hekimi

Marmara Üniversitesi’nden mezun olan hekimimiz boş zamanlarında seyahat etmekten, yüzmekten ve puzzle yapmaktan hoşlanır.

VOLKAN ÖZBALÇIK

VOLKAN ÖZBALÇIK

Diş Hekimi

Kanal tedavisi ve kompozit dolgular konusunda uzman olan hekimimiz Bülent Ecevit Üniversite’nden mezundur. Yüzme, film izleme ve tenis oynamayı sever.

EZGİ EKİNCİ

EZGİ EKİNCİ

Diş Hekimi

 Marmara üniversitesinden mezun olan hekimimiz kanal tedavisi konusunda uzmandır yürümeyi, kitap okumayı, film izlemeyi çok sever.

Mehmet Mertcan Genç

Mehmet Mertcan Genç

Diş Hekimi

İstanbul üniversitesinden mezun olan hekimimiz cerrahi uygulamalar alaninda bilgilidir. Basketbol oynamayı, ekstrem sporları yapmayı,kamp yapmayı,gezmeyi cok sever.

İLETİŞİM

Çekmeköy: Güngören Mahallesi, Turgut Özal Cd. No:73, 34788 Çekmeköy/İstanbul

Kadıköy: Sahrayıcedid Mahallesi, Atatürk Cd. No:36, 34734 Kadıköy/İstanbul

Nişantaşı: Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad.No:40 K:2 Azer İş Merkezi 34367 Nişantaşı-Şişli/ İstanbul

Çağrı Merkezi: 444 39 77

E-posta: info@discimistanbul.com.tr

WhatsApp chat