fbpx Skip to main content

Çekmeköy Şubesi Hekimlerimiz

Serhat Özer

Diş Hekimi

Yeditepe Üniversitesi mezunu hekimimiz ile tüm uygulamalar hakkında bilgi almak için görüşebilirsiniz. Kitesurf, snowboard, binicilik ve tenis ile ilgilenmektedir.

Mehmet Güner

Diş Hekimi

Yeditepe mezunu hekimimiz kanal tedavisi, kompozit dolgular ve implant konularıyla ilgilenmektedir. Boş vakitlerinde kitap okumayı ve film izlemeyi sever.

Burcu Temur

Diş Hekimi

Ankara üniversitesinden mezun olan hekimimiz ortodonti, konularıyla ilgilenmektedir. Gezmeyi ve kitap okumayı çok sever.

Tuçe Altan

Diş Hekimi

Kırıkkale Üniversitesi’nden mezun olan hekimimiz, kanal tedavisi ve kompozit dolgular konularıyla ilgilenmektedir. Filmleri ve seyahat etmeyi sever.

Tuğba Annaç

Diş Hekimi

Medipol Üniversitesinden mezun olan hekimimiz Zirkonyum kaplama, estetik dolgu, beyazlatma, kanal tedavisi, kompozit dolgu, Estetik gülüş tasarımı konularıyla ilgilenmektedir. Kamp yapmak,seyahat etmek ve tiyatroya gitmek hobileri arasındandır.

Seda Saygılı

Diş Hekimi

Dt. Seda Saygılı Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. Lisans eğitimi sonrası; İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Çocuk Diş Hekimliği bölümünde doktora programına devam etmektedir. Çocuk hastalarda kanal tedavileri, paslanmaz çelik ve zirkonyum kaplamalar, erken dönem ortodontik tedaviler ile ilgilenmektedir. 2021 yılından beri Dişçimistanbul Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çocuk hasta görmektedir. Üye olduğu bilimsel kuruluşlar; Türk Diş hekimleri Birliği Türk Pedodonti Derneği Çocuk Diş Hekimleri Derneği

Tuana Selin Baran

Diş Hekimi

Medipol Üniversitesinden mezun olan hekimimiz estetik diş hekimliği, diş eti tedavileri, protetik diş tedavileri, kanal tedavisi ve kompozit dolgular konularıyla ilgilenmektedir. Seyahat etmek, dünya lezzetlerini denemek ve tenis oynamak hobileri arasındadır.

Onur Özaydın

Diş Hekimi

Dt. Onur Özaydın Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. Estetik kompozit dolgular, endodontik tedaviler, implant üstü sabit ve hareketli protetik diş tedavileri ve dijital diş hekimliği konuları ile ilgilenen hekimimiz 2023 yılından bu yana Dişçimistanbul Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde genel diş hekimliği yapmaktadır. Üye Olduğu Bilimsel Kuruluşlar: Türk Diş Hekimleri Birliği, Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği

Feyza Şaş

Diş Hekimi

Dt. Feyza Şaş, Başkent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. Lisans sonrası, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Çocuk Diş Hekimliği Ana Bilim Dalında doktora eğitimine devam etmektedir. Ulusal ve uluslararası dergilerde makaleleri ve uluslararası kongrelerde sunulmuş bildirileri bulunmaktadır.
Çocuk hastalarda estetik dolgular, endodontik ve rejeneratif uygulamalar, paslanmaz çelik ve zirkonyum kronlar, dişlerde oluşan travmatik yaralanmalarla ilgilenmektedir. Üye olduğu kuruluşlar: Türk Diş Hekimleri Birliği, Türk Pedodonti Derneği

Melis Kaman Halıcı

Diş Hekimi

Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuş olup Sağlık Bilimleri Üniversitesinde Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi doktorasını yapmaktadır.
Gömülü 20 yas cerrahisi, implant cerrahisi, sert ve yumuşak doku cerrahisi, zirkonyum kaplama, lamine kaplama, diş eti sağlığı, restoratif işlemler ve tüm estetik işlemlerde tecrübeli ve bu işlemlere ilgilidir.