Dişçim İstanbul Nişantaşı Şubesi

Dişçim İstanbul Nişantaşı Kliniği

Dişçim İstanbul Nişantaşı Şubesi hizmetinize girmiştir. Bizleri görmeye karşı yakadan gelen hastalarımıza bir sürprizimiz var. Dişçim İstanbul Avrupa yakasında, Nişantaşı şubesini açıldı. Nişantaşı şubesinde tıpkı diğer şubelerimizde olduğu gibi implant, pembe estetik, lamina diş, zirkonyum diş, gülüş tasarımı ve bir günde implant başta olmak üzere, ayrıca dijital diş hekimliği konusunda kusursuz hizmet alabileceksiniz!

Ağız ve diş sağlığı tedavilerinde son teknoloji ile hastalarına çözümler üreten Dişçim İstanbul kalitesi, Nişantaşı’nda hizmet vermeye başladı. Siz de Nişantaşı’nın en iyi diş hekimleri ile estetik diş, implant, zirkonyum diş, lamina diş, estetik diş ve porselen dolgu gibi alanlarda hizmet alabilirsiniz.

Nişantaşı’nda hizmet veren yeni şubemiz ile birlikte Nişantaşı’nın uzman hekimleri olmayı hedefliyoruz. Alanında uzman doktorlarımız, ağız ve diş sağlığı konusunda birbirinden farklı tedavileri son teknoloji ile gerçekleştirecek. Dijital diş hekimliği ve gülüş tasarımı konularında uzman doktorlarıyla karşınıza çıkacak olan Dişçim İstanbul Nişantaşı Şubesi hizmete girmiştir.

 

Dişçim İstanbul Nişantaşı

 Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad.No:40 K:2 Azer İş Merkezi 34367 Nişantaşı-Şişli/ İstanbul

 0538 321 39 21

 444 39 77

0538 321 39 21

 info@discimistanbul.com.tr

İLETİŞİM

Çekmeköy: Güngören Mahallesi, Turgut Özal Cd. No:73, 34788 Çekmeköy/İstanbul

Kadıköy: Sahrayıcedid Mahallesi, Atatürk Cd. No:36, 34734 Kadıköy/İstanbul

Nişantaşı: Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad.No:40 K:2 Azer İş Merkezi 34367 Nişantaşı-Şişli/ İstanbul

Çağrı Merkezi: 444 39 77

E-posta: info@discimistanbul.com.tr

WhatsApp chat