Dişçim İstanbul Çekmeköy - Taşdelen Şubesi

Çekmeköy Diş Kliniği: Dişçim İstanbul

Dişçim İstanbul Çekmeköy Taşdelen Şubesi, 2014 yılında kurulurken amacımız uzun saatler açık kalan ve güler yüzlü, samimi yaklaşımla diş hekimliğine yeni bir soluk getiren bir klinik ortamı yaratmaktı. Çekmeköy’deki ilk şubemizde genç ve dinamik ekibimizle sizlerle hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz. Hızla büyüyor ve sizlere daha iyi hizmet edebilmek için yenilikleri takip ediyoruz.

Çekmeköy’de güvenilir bir klinik için siz de Dişçim İstanbul kalitesiyle tanışın. Çekmeköy implant, lamina diş, pembe estetik, zirkonyum diş kaplama gibi hizmetler başta olmak üzere aynı zamanda estetik diş hekimliği konusunda da profesyonel sağlık hizmetlerimizle hemen tanışın!

Çekmeköy’de Bir Günde İmplant

Bir günde implant tedavisi, Çekmeköy’deki şubemizde! Kadıköy ve Nişantaşı’ndan hariç olarak kurulduğu Çekmeköy şubesinde de hizmet veren Dişçim İstanbul, bir günde implant konusunda başarılı estetik diş doktorları ile sizlerle. Dişçim İstanbul kalitesiyle tanışmak ve Çekmeköy’ün yetenekli diş hekimleri ile ağız sağlığınızı güvence altına almak için hemen bize ulaşın.

Processed with VSCO with c6 preset
DSC_7787-min
DSC_8193-min
DSC_7883-min
DSC_7965-min
DSC_7875-min
Cocuk 2
Kids
tedavi
discim1
discim4
cocuk
estetik
smiles

Daha çok gülümseyin diye!

Instagram

İLETİŞİM

Çekmeköy: Güngören Mahallesi, Turgut Özal Cd. No:73, 34788 Çekmeköy/İstanbul

Kadıköy: Sahrayıcedid Mahallesi, Atatürk Cd. No:36, 34734 Kadıköy/İstanbul

Nişantaşı: Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad.No:40 K:2 Azer İş Merkezi 34367 Nişantaşı-Şişli/ İstanbul

Çağrı Merkezi: 444 39 77

E-posta: info@discimistanbul.com.tr