fbpx
Hekimlerimiz » Kadıköy Hekimlerimiz
Kemal Sönmez

Kemal Sönmez

Diş Hekimi

Yeditepe üniversitesi mezunu hekimimizden bütün uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Kitesurf, snowboard gibi aksiyon sporlarını sever.

Anı Türköz

Anı Türköz

Diş Hekimi

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesinde, doktorasını Ankara Ünivesitesinde tamamlayan Ortodonti uzmanımız seyahat etmeyi, dalış yapmayı, doğa yürüyüşleri ve tenis oynamayı sever.

VOLKAN ÖZBALÇIK

VOLKAN ÖZBALÇIK

Diş Hekimi

Kanal tedavisi ve kompozit dolgular konusunda uzman olan hekimimiz Bülent Ecevit Üniversite’nden mezundur. Yüzme, film izleme ve tenis oynamayı sever.

EZGİ EKİNCİ

EZGİ EKİNCİ

Diş Hekimi

Marmara üniversitesinden mezun olan hekimimiz kanal tedavisi konusunda uzmandır yürümeyi, kitap okumayı, film izlemeyi çok sever.

Sedat Çakır

Sedat Çakır

Diş Hekimi

Adnan menderes Üniversitesi diş hekimliği fakültesinden mezun olan hekimimiz, zirkonyum kaplama, kanal tedavisi, dolgu,  konusunda uzmandır. Snowboard, kitesurf sporları ile ilgilenir.

EMİR ATAÇ

EMİR ATAÇ

Diş Hekimi

Adnan menderes Üniversitesi diş hekimliği fakültesinden mezun olan hekimimiz,  çene cerrahisi, gömülü diş operasyonları ve implant işlemlerinde uzmandır. Snowboard, kitesurf sporları ile ilgilenir.

Diş Hekimi İstanbul – Dişçim İstanbul’un genç ve yetkin diş hekimleri ile tanışın. Nişantaşı, Çekmeköy, Kadıköy, Bakırköy ve Göktürk’teki şubelerimize bekliyoruz.

WhatsApp chat