fbpx
Hekimlerimiz » Çekmeköy Hekimlerimiz
Serhat Özer

Serhat Özer

Diş Hekimi

Yeditepe Üniversitesi mezunu hekimimiz ile tüm uygulamalar hakkında bilgi almak için görüşebilirsiniz. Kitesurf, snowboard, binicilik ve tenis ile igilenmektedir.
Mehmet Güner

Mehmet Güner

Diş Hekimi

Yeditepe mezunu hekimimiz kanal tedavisi, kompozit dolgular ve implant konularıyla ilgilenmentedir. Boş vakitlerinde kitap okumayı ve film izlemeyi sever.
Burcu Temur

Burcu Temur

Diş Hekimi

Ankara üniversitesinden mezun olan hekimimiz ortodonti, konusunda uzmandır. Gezmeyi ve kitap okumayı çok sever.
Tuçe Altan

Tuçe Altan

Diş Hekimi

Kırıkkale Üniversitesi’nden mezun olan hekimimiz, kanal tedavisi ve kompozit dolgular konusunda uzmandır. Filmleri ve seyahet etmeyi sever.
BANU ÇİÇEK TEZ

BANU ÇİÇEK TEZ

Diş Hekimi

İstanbul Üniversitesi diş hekimliği fakültesinden mezun olan hekimimiz, çocukları çok sever ve boş vakitlerini yürüyüş yaparak ve kitap okuyarak değerlendirir.
SEDA SAYGILI

SEDA SAYGILI

Diş Hekimi

Ondokuz mayıs üniversitesi mezunu olan hekimimiz çocuk diş hekimliği ile ilgilenmektedir.

Crossfit ve yoga yapmak hobileri arasındadır

 

Kadir ÇİÇEK

Kadir ÇİÇEK

Diş Hekimi

Kırıkkale üniversitesinden mezun olan hekimimiz kron kaplama, bütünsel yaklaşım ve beyazlatma konularıyla ilgilenmektedir. Kamp yapmayı, gezmeyi yeni yerleri keşfetmeyi tanımayı, kitap okumayı sever.
EREN YAVUZ

EREN YAVUZ

Diş Hekimi

Adnan menderes üniversitesinden mezun olan hekimimiz zirkonyum kaplama, kanal tedavisi, dolgu, diş beyazlatma konusunda uzmandır. Kayak, elektronik müzik, kültür ve yemek turları yapmayı çok sever.
YALIN ORHAN ALP

YALIN ORHAN ALP

Diş Hekimi

  Okan Üniversitesi mezunu olan hekimimiz Kanal tedavisi,estetik gülüş tasarımı,kompozit dolgular,beyazlatma alanlarıyla ilgilenmektedir. Seyahat etmek,konsere ve tiyatroya gitmek, kitap okumak hobileri arasındadır.

Diş Hekimi İstanbul – Dişçim İstanbul’un genç ve yetkin diş hekimleri ile tanışın. Çekmeköy, Nişantaşı, Kadıköy, Bakırköy ve Göktürk’teki şubelerimize bekliyoruz.
WhatsApp chat